Endüstriyel Otomasyon Çözümleri> www.knet.com.tr

Hakkımızda


KNET, makine imalatçılarına otomasyon hizmeti vermek amacıyla 2006 yılında kurulmuştur. Firmamız, çeşitli firmalarda 15 yıldan uzun bir süre görev yapan, alanında yüksek öğrenim görmüş, deneyimli ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır.

İşletmenizdeki iş verimini artırmak, kaliteli ve hatasız ürün üretmek, hem zamandan hem maliyetten kazanmak isteyen müşterilerimiz otomasyon sistemine geçmektedirler. Yıllardır benzer projelerde görev alan firmamız, size en uygun otomasyon sistemini projelendirecektir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, uygun çözümler oluşturarak, en kısa sürede hizmet vermek ve her türlü teknik desteği sağlamak temel amacımızdır.

Günümüz endüstri ürünlerinde: farklı teknoloji ve tasarım özelliklerine sahip üstün çözümler önem kazanmaktadır.
Bu gibi esnek ve kullanıcı dostu tasarımlar ancak uygulamaya yönelik cihaz ve yazılım kütüphaneleri sayesinde oluşturulmaktadır.

Kullanıcı gözüyle, insan makina arayüz ( HMI ) noktasında başlayan, buna ek olarak bir çok alanda çözüm sunabilen tek marka olgusu önem kazanmaktadır.

Knet olarak kolay konfigüre edebilen, dayanıklı, esnek ve güvenilir bir ürün ailesi ve uygulamaya özel yazılım ve kütüphaneler sayesinde bu ihtiyaca cevap vermektedir.

Knet Mekatronik Sav.Sist. San.Tic.Ltd.Şti..


Kurumsal Logo İndir